ЯК МИ ЦЕ РОБИМО?

При ремонті пластику ми використовуємо термічне зварювання як найнадійніший метод. Втрачені деталі відливаються з рідкого пластику. Без клею. Без сітки.

НАСКІЛЬКИ РЕМОНТ НАДІЙНИЙ?

Вироби після ремонту пластику зберігають первісні властивості – міцність та еластичність. Тому вони залишаються такими ж зносостійкими, як і до поломки.

ЯК ШВИДКО РОБИТЬСЯ РЕМОНТ?

Термін ремонту – від 1 години до 1 дня, залежно від складності роботи. Точний час визначається після діагностики.

ЧИ Є ГАРАНТІЯ?

Ми впевнені в якості наших технологій, і даємо гарантію на різні види робіт від 1 до 5 років.

 • "Швидке, приємне та якісне обслуговування! Відірваний бампер поставили на місце наче новий ) дуже дякую !"

  Tania Obukhova
 • "Саша знає свою справу. Уже кілька років звертаюся з усіх питань: фари, бампера, обшивки. Робить відмінно. Нові помічники іноді трохи можуть щось пошкодити ,АЛЕ це можна виправити. Однозначно рекомендую. Пунктуальність, відповідальність, професійно виконана робота-завжди"

  Alexander Alexandrov
 • "Звертаюсь не вперше. Ремонт якісний, надійний. Вартість робіт більш ніж доступна. Звертаюсь сам і рекомендую друзям."

  Євгеній Токарєв
 • "Олександре! Спасибі велике! Чітко, швидко, акуратно, на високому професійному рівні. Відгук відгуком, але з мене й особисті рекомендації. Гарного майстра рекомендувати не соромно👍 ..."

  Ігор Бєляєв
img1

Зварювання пластика

от 25 грн/см

img2

Нарощування пластика

от 250 грн

img3

Ремонт кріплення

от 150 грн

«PLASTMAS» — ремонт бамперів в Києві

Ми здійснюємо швидкий та якісний ремонт бампера в Києві за допомогою термічного зварювання пластику. Професіоналізм наших майстрів плюс унікальна технологія гарантують надійність та довговічність готового виробу. Ми легко позбудемося:

 • тріщин
 • сколів пластику та інших ушкоджень
 • та навіть відновимо загублені пластикові кріплення бампера.

Ми чудово розуміємо, наскільки неприємно пошкодити пластик автомобіля, та якими серйозними витратами це загрожує. Наприклад, покупка нового бампера може обійтися в серйозну суму – від 5000 до 12000 грн. При чому, саме ця частина автівки страждає на дорозі найчастіше: дрібні ДТП, ями, невдале паркування тощо. Ми пропонуємо вам оптимальний вихід із ситуації – ремонт пластику бампера:

 1. Це буде в рази дешевше. Залежно від пошкодження ціна варіюється від 500 до 6000 грн.
 2. Міцність бампера після ремонту не поступатиметься початковому варіанту, тому ви нічого не втрачаєте.
 3. Після фарбування шов буде абсолютно непомітним. Тому щодо естетики ви можете не перейматися.

Для ремонту бампера ми використовуємо унікальну технологію термічного зварювання пластику: підбираємо електроди, за складом ідентичні деталі, що ремонтується. Таким чином ми досягаємо максимальної міцності шва.

Якщо йдеться про скол, коли не вистачає пластикового фрагменту, то ми легко відновимо втрачену частину за допомогою нарощування пластику.

Крім того, ми завжди вирішуємо і нестандартні завдання. Тому, якщо ви не знаєте, чи зможемо ми здійснити ремонт бампера згідно вашим вимогам, – телефонуйте, ми впевнені, що зможемо.

ЦІНИ

Зварювання пластика Від 25 грн/см.
Нарощування пластика Від 150 грн.
Ремонт кріплення Від 150 грн.

Приклади робіт

© 2024 Майстерня «Plastmas».