ЯК МИ ЦЕ РОБИМО?

При ремонті пластику ми використовуємо термічне зварювання як найнадійніший метод. Втрачені деталі відливаються з рідкого пластику. Без клею. Без сітки.

НАСКІЛЬКИ РЕМОНТ НАДІЙНИЙ?

Вироби після ремонту пластику зберігають первісні властивості – міцність та еластичність. Тому вони залишаються такими ж зносостійкими, як і до поломки.

ЯК ШВИДКО РОБИТЬСЯ РЕМОНТ?

Термін ремонту – від 1 години до 1 дня, залежно від складності роботи. Точний час визначається після діагностики.

ЧИ Є ГАРАНТІЯ?

Ми впевнені в якості наших технологій, і даємо гарантію на різні види робіт від 1 до 5 років.

 • "Швидке, приємне та якісне обслуговування! Відірваний бампер поставили на місце наче новий ) дуже дякую !"

  Tania Obukhova
 • "Саша знає свою справу. Уже кілька років звертаюся з усіх питань: фари, бампера, обшивки. Робить відмінно. Нові помічники іноді трохи можуть щось пошкодити ,АЛЕ це можна виправити. Однозначно рекомендую. Пунктуальність, відповідальність, професійно виконана робота-завжди"

  Alexander Alexandrov
 • "Звертаюсь не вперше. Ремонт якісний, надійний. Вартість робіт більш ніж доступна. Звертаюсь сам і рекомендую друзям."

  Євгеній Токарєв
 • "Олександре! Спасибі велике! Чітко, швидко, акуратно, на високому професійному рівні. Відгук відгуком, але з мене й особисті рекомендації. Гарного майстра рекомендувати не соромно👍 ..."

  Ігор Бєляєв
img1

Зварювання пластика

от 25 грн/см

img2

Нарощування пластика

от 250 грн

img3

Ремонт кріплення

от 150 грн

РЕМОНТ ПЛАСТИКОВИХ ВИРОБІВ БУДЬ-ЯКОЇ СКЛАДНОСТІ В КИЄВІ

Зазвичай поломка побутової техніки закінчується простим походом у сервісний центр. А ось якщо зламався не механізм, а сам корпус приладу, задача ускладнюється. Найчастіше ми робимо висновок, що доведеться здійснити недешеву покупку. Але є й інший дуже простий вихід – ремонт пластикових виробів.

Поломка пластикових деталей техніки – звичайна справа:

 • упала чаша блендера та відколовся шматочок
 • обідок від навушників зламався в сумці
 • тріснув корпус дитячого візочка
 • Що тільки не трапляється. 

Майстерня «PLASTMAS» здійснить ремонт будь-якого подібного пошкодження у найкоротші терміни. Завдяки новітній технології – термічному зварюванню пластику – готовий виріб буде максимально наближений до заводського варіанту як за зовнішнім виглядом, так і за властивостями. Для ремонту ми підбираємо спеціальні електроди, завдяки чому зберігаємо гнучкість та міцність матеріалу. А за допомогою рідкого пластика можемо навіть з нуля відтворити загублені фрагменти виробу.  

ЦІНИ

Зварювання пластика Від 25 грн/см.
Нарощування пластика Від 150 грн.
Ремонт кріплення Від 150 грн.

Приклади робіт

© 2024 Майстерня «Plastmas».