ЯК МИ ЦЕ РОБИМО?

При ремонті пластику ми використовуємо термічне зварювання як найнадійніший метод. Втрачені деталі відливаються з рідкого пластику. Без клею. Без сітки.

НАСКІЛЬКИ РЕМОНТ НАДІЙНИЙ?

Вироби після ремонту пластику зберігають первісні властивості – міцність та еластичність. Тому вони залишаються такими ж зносостійкими, як і до поломки.

ЯК ШВИДКО РОБИТЬСЯ РЕМОНТ?

Термін ремонту – від 1 години до 1 дня, залежно від складності роботи. Точний час визначається після діагностики.

ЧИ Є ГАРАНТІЯ?

Ми впевнені в якості наших технологій, і даємо гарантію на різні види робіт від 1 до 5 років.

 • "Швидке, приємне та якісне обслуговування! Відірваний бампер поставили на місце наче новий ) дуже дякую !"

  Tania Obukhova
 • "Саша знає свою справу. Уже кілька років звертаюся з усіх питань: фари, бампера, обшивки. Робить відмінно. Нові помічники іноді трохи можуть щось пошкодити ,АЛЕ це можна виправити. Однозначно рекомендую. Пунктуальність, відповідальність, професійно виконана робота-завжди"

  Alexander Alexandrov
 • "Звертаюсь не вперше. Ремонт якісний, надійний. Вартість робіт більш ніж доступна. Звертаюсь сам і рекомендую друзям."

  Євгеній Токарєв
 • "Олександре! Спасибі велике! Чітко, швидко, акуратно, на високому професійному рівні. Відгук відгуком, але з мене й особисті рекомендації. Гарного майстра рекомендувати не соромно👍 ..."

  Ігор Бєляєв
img1

Зварювання пластика

от 25 грн/см

img2

Нарощування пластика

от 250 грн

img3

Ремонт кріплення

от 150 грн

Ремонт мото пластика в Києві

Майстерня «PLASTMAS» спеціалізується на ремонті мото пластику в Києві. Пластикові деталі мотоцикла повинні мати особливу міцність та надійність, оскільки вони зазнають надзвичайно сильних навантажень. Ми точно знаємо, як здійснити ремонт пластику мотоцикла та зберегти властивості деталей навіть після серйозних пошкоджень.

Технологія, яку ми використовуємо – термічне зварювання пластику. Тільки вона дозволяє зберегти деталі такими ж гнучкими та, як наслідок, міцними, як і до ушкодження. При ремонті мото пластику з використання сітки та клею, шов стає слабкою ланкою, і при вібрації або ударі деталь зазвичай знову ламається в тому ж місці.  При термічному зварюванні, за умови грамотно підібраних матеріалів та дотримання температурного режиму, такого ніколи не трапиться – мото пластик після ремонту буде як новий.

Частою поломкою елементів обвісу мотоцикла та блока фар є кріплення. Це трапляється не тільки після ДТП, а й часто через вібрацію та статичну напругу пластикового обвісу, яка виникає через неграмотно встановлений пластик або погнутий  “павук” (передній підрамник). Ремонт кріплення ми здійснюємо завдяки технології “термічне зварювання пластику”. А якщо треба виготовити нове кріплення, використовуємо спеціальну двокомпонентну речовину – рідкий пластик.

Не проблема, якщо якісь фрагменти загубились – наші майстри заново виготовлять їх за допомогою рідкого пластику та особливої відбиткової маси. Так само з нуля відтворюються кріплення та невеликі деталі. Готові вироби не поступаються у якості тим, що зроблені на заводі.

Ремонт мото пластика – це вигідна та надійна альтернатива купівлі нових деталей.

ЦІНИ

Зварювання пластика Від 25 грн/см.
Нарощування пластика Від 150 грн.
Ремонт кріплення Від 150 грн.

Приклади робіт

© 2024 Майстерня «Plastmas».