Виробництво поліпропіленових плівок

  Виробництво поліпропіленових плівок відповідає найвищим вимогам до гігієни та якості продукції. Продукція має сертифікати відповідності та гігієнічні висновки.

  Переваги плівки TATRAFAN
низька питома вага плівки
висока механічна стійкість, отримана в процесі двоосної орієнтації
стійкість проти кліматичної дії, що запобігає втраті якості пакування
вигідний діапазон примінення плівки - від упаковки морозива до упаковки гарячого хліба
високий блиск та прозорість плівки, що надає більш привабливий вигляд упаковці
можливість захисту продукту від сонячного випромінення у випадку використання непрозорої перламутрової плівки
високі бар'єрні властивості відносно водяного пару та сторонніх запахів
можливість ламінування, металізації, друку, термозварювання
простота утилізації без утворення токсичних продуктів
широкий діапазон порізки плівки: від 100 мм до 1100 мм.

TATRAFAN ON, ON/E
• плівка прозора складається з гомополімерного шару без поверхневої обробки [ON], або з односторонньою обробкою поверхні коронним розрядом [ON/E], в звязку з чим вона підлягає подальшій технологічній обробці. Плівка є незварююча температурою, призначена для упаковки харчових продуктів, м'яса, сирів, цукерок, текстильних виробів, квітів і т.п.
TATRAFAN KX, KX/E
• плівка коекструдована прозора з двостороннім термозварним шаром необроблена [KX] або оброблена коронним розрядом [KX/E]. Призначена для упаковки продукції вязкої консистенції, хлібобулочних, кондитерських і макаронних виробів, круп, чаю та іншої продукції.
TATRAFAN KXP, KXP/E
• плівка коекструдована перламутрова з двостороннім термозварним шаром, необроблена [KXP] або оброблена коронним розрядом [KXP/E]. Призначена для пакування морозива, кондитерських і інших виробів.
TATRAFAN KXPW/E
• плівка коекструдована біло-перламутрова з двостороннім термозварним шаром, необроблена [KXW] або оброблена коронним розрядом [KXW/E]. Призначена, в першу чергу, для пакування морозива, кондитерських і інших виробів.
TATRAFAN KXT
• плівка призначена для використання в тютюновій промисловості і відповідає всім критеріям, які вимагаються до пакування пачок цигарок, технічних виробів, аудіо і відеокасет, косметичних виробів і групового пакування на різних типах пакувальних автоматів. 
TATRAFAN KXTW, KXTW/E
• плівка коекструдована, яка містить добавку для зниження її здатності повернення деформації (так званий "твіст" ефект), необроблена [KXTW] або оброблена коронним розрядом [KXTW/E] призначена для упаковки цукерок (кожна цукерка окремо загорнута в плівку, кінці якої завернуті і утворюють форму "бантика").
TATRAFAN SHT
• плівка призначена для використання в тютюновій промисловості і відповідає всім критеріям, які вимагаються до пакування пачок цигарок, технічних виробів, аудіо і відеокасет, косметичних виробів і групового пакування на різних типах пакувальних автоматів. 

Крім вищевказаних, виробляються також плівки інших марок, у тому числі – моноплівка і плівка, призначена для металізації і ламінування.
PG/E
• плівка оброблена коронним розрядом, призначена для ламінування в поліграфічній промисловості.
N
• плівка з/без термозварюючого шару призначена для упаковки товарів культурно-побутового призначення і продуктів харчування.
T
• плівка з/без термозварюючого шару призначена для упаковки технічних виробів, культурно-побутового і господарського призначення, плівка не застосовується для пакування продуктів харчування.

Потужність лінії BRUCKNER - 2000 т на рік

 


Лінія BRUCKNER
(потужність 2 тис. т. на рік)


Нова різальна машина ATLAS
(потужність)


Намотчик плівки лінії BRUCKNER
(ширина до 3м)

Ємкості для завантаження сировини

Пакування тютюнової плівки
   
© Copyright by Chemosvit Lutskсhim 2003
Designed by Lutskсhim™