Виробництво поліетиленових плівок

   Відповідає за друк на плівках та виготовлення поліетиленових плівок без друку. Воно оснащене друкувальними машинами для флексографічного друку на 4-8 кольорів. (Soloflex 8L, Polisvit Super 4, Ультрафлекс А106).
    Підприємство пропонує кілька видів ПЄ плівки для фасування молочної продукції. Вони відрізняються високою якістю зварних швів і ударостійкістю. Застосування клієнтом даних матеріалів визначається, у першу чергу, типом і технічним станом фасувального устаткування:
Polyten MLW
• тришарова біла матова плівка з ковзькою поверхнею. Максимальний термін збереження продуктів, що містять не більше 3,5 % жиру - 5 днів, а продуктів, що містять не більш 33 % жиру - 3 дні.
Polyten MLW 282 S
• тришарова біла матова плівка з ковзькою поверхнею. Призначена для фасування молока, вершків і інших молочних продуктів, максимальний термін збереження яких не перевищує 5 днів із дня фасування (температура збереження в межах 8-10°С).
Polyten MLB S
• тришарова чорно-біла плівка з ковзькою поверхнею або без неї. Максимальний термін збереження продуктів, що містять не більш 3,5 % жиру - 5 днів, а продуктів, що містять не більш 33 % жиру - 3 дні. Плівка захищає продукцію від негативного впливу світла, УФ і ІЧ випромінювання. Випускається товщиною 0,08-0,1 мм.
Polyten MLB 282 S
• тришарова біла-чорно-біла плівка (неозброєним оком середній чорний шар не бачимо) з ковзькою обробкою. Максимальний термін збереження продуктів, що містять не більш 3,5 % жиру - 5 днів, а продуктів, що містять не більш 33 % жиру - 3 дні. Плівка захищає продукцію від негативного впливу світла, УФ і ІЧ випромінювання і поряд з цим відповідає естетичним вимогам. Випускається товщиною 0,08 мм. Для пакування замороженої продукції замовникам пропонуються спеціальні плівки з високою надійністю зварних швів, що відповідають усім перерахованим з погляду гігієни вимогам:
Polyten X2 S
• тришарова прозора плівка з ковзькою обробкою, товщиною 50-80 мкм. Призначена для фасування продукції на средньошвидкісних пакувальних автоматах. Випускається з друком і без нього.
Polyten W X5 S
• тришарова плівка з ковзькою обробкою, товщиною 50-80 мкм. Випускається в білому матовому виконанні і призначена для фасування продукції на високошвидкісних пакувальних автоматах, з друком і без нього.
      СП ТзОВ "Хемосвіт Луцкхім" пропонує кілька видів чорно-білих плівок, призначених для пакування торфу і ґрунтових сумішей (Polyten AGB, AGB 299, AGC). Плівки і мішки з них поставляються з нанесеним друком, без ковзької обробки (для зручності штабелювання). Вони захищають упакований товар від несприятливого впливу світла, УФ і ІЧ випромі-нювання.
     Переваги спеціально оброблених ПЕ плівок також дозволяють знаходити їм застосування в сфері пакування гігієнічних товарів:
Polyten Н 701R S
• плівка характеризується підвищеною твердістю, приблизно в 2,5 рази більшою в порівнянні з традиційною ПЕ плівкою. Цей факт позначається на подальшій обробці плівки на швидкісномих пакувальних автоматах. Плівка двухсторонньо термозварна. Високий блиск поверхні підсилює ефект 1-8 кольорового друку.      

 

Нова друкувальна машина SOLOFLEX
(дозволяє наносити друк на плівку до 8 кольорів)

 

Друкувальна машина Polisvit Super 4

 

Введення в дію нової друкувальної машини - справа співробітництва спеціалістів АТ "Хемосвіт" та СП ТзОВ "Хемосвіт Луцькхім"

 

Контроль якості продукції

 

Перші метри "молочної" плівки с нанесенням 8 кольорового друку контролюють досвідчені спеціалісти АТ "Хемосвіт"

 

 

Наша продукція
© Copyright by Chemosvit Lutskсhim 2003
Designed by Lutskсhim™