Графічна студія

  Дільниця по підготовці друку включає в себе графічну студію та відділення по виготовленню фотополімерних форм для флексодруку. Таким чином весь технологічний процес підготовки до флексодруку забезпечується безпосередньо на місці, починаючи з розробки дизайну, кольоропроби, випуску негативів та виготовлення друкарських форм, що є безумовно зручним для Замовника.

Графічна студія
  Графічна студія забезпечена найсучаснішим обладнанням, яке враховує специфіку Pre-Press. Для роботи використовуються комп'ютери PC та MAC. Дизайн розробляється на графічних станціях MAC G3 та G4. Комп'ютери PC підтримують додаткове обладнання, внутрішню комп'ютерну мережу, антивірусний захист та через них здійснюється зв'язок з Замовником. Для роботи використовують сканер HEIDELBERG Linoscan 2650; фотовивід ECRM "Mako 56", RIP: "Harlequin"; для кольоропроби - плоттер "EPSON STYLUS PRO 7500", RIP: "BEST Colorproof XXL".
  В графічній студії розробляється комп'ютерний дизайн, в основному, для пакування продуктів харчування: морозива, бакалійних виробів, молочної продукції, кондитерських виробів. За бажанням Замовника спеціалісти графічної студії пропонують авторські розробки або розробляють дизайн за додатками, які надходять від Замовника. Необхідну інформацію для розробки дизайну Замовник може передати на CD, переслати на наш E-mail: grafika@plastmas.lutsk.ua, надати в вигляді ескизів або друкованих плівок.
  При розробці дизайну на конкретне замовлення беруться до уваги можливості обладнання на якому буде відбуватися процес друку.

Відділення по виготовленню друкарських форм
  У відділенні виготовляються друкарські форми різної товщини та ширини з використанням негативів, які надходять з графічної студії. Форми виготовляються на сучасному обладнанні фірми BASF "Combi F III". Готові фотополімерні форми проходять контроль якості. Для контролю якості негатив - друкарська форма-плівка з друком використовуються прилади "VIPFLEX 334" та Gretag Macbeth Spectro Eye.


Обладнання для виготовлення флексографічних форм

© Copyright by Chemosvit Lutskсhim 2003
Designed by Luskсhim™