Про фірму

    Спільне україно-словацьке підприємство "Хемосвіт Луцькхім" займає одне з провідних місць в Україні з виробництва гнучких пакувальних матеріалів.
  У 1997 р. було впроваджено виробництво плівок господарського призначення , термоусадочних плівок, поліетиленових плівок для фасування молокопродуктів, а з 1998 р. на підприємстві освоєно виробництво двоосноорієнтованих поліпропіленових плівок потужністю 2.0 тис. тонн на рік.
  Високопродуктивне друкувальне обладнання дозволяє наносити флексодрук до 8 кольорів і забезпечувати виготовлення викоякісної, конкурентноспроможної упаковки.
  СТ ТзОВ "Хемосвіт-Луцькхім" надає повний комплекс робіт додрукарської підготовки від графічної розробки до виготовлення кліше.
    В основі виробничої програми спільного підприємства СП ТзОВ "Хемосвіт Луцькхім" - БОПП плівка і ПЕ плівка з нанесенням флексографічного друку до 8 кольорів. Після модернізації лінії "Брюкнер" (Німеччина) для виробництва БОПП плівки, підприємство виробляє одно- і тришарові плівки з торгівельною назвою TATRAFAN. Основні переваги упаковки на основі БОПП плівки полягають в тому, що вона, з погляду економіки й екології, володіє рядом переваг і її використання є бесконкурентним. Плівки випускаються без друку і з друком від 1 до 8 кольорів.

      На підприємстві впроваджена система керування якістю. У лютому 2002 р. у СП ТзОВ "Хемосвіт Луцкхім" аудиторською фірмою "SGS Slovakia Kosice" був успішно проведений сертифікаційний аудит (фірма є складовою частиною визнаної аудиторської фірми "SGS ICS Yarsley").
      Крім пакувальних матеріалів, вироблених у Луцьку, підприємство має можливість запропонувати широкий спектр пакувальних комбінованих матеріалів на основі БОПП плівок, ПП і ПЕ плівок, а також інших матеріалів із флексографічним і глибоким друком виробництва АТ "Хемосвіт".

© Copyright by Chemosvit Lutskсhim 2003
Designed by Lutskсhim™